České a slovenské fórum o West Hamu United
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
České a slovenské fórum o West Hamu United

Fórum o londýnském fotbalovém klubu West Ham United.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dresy WHU - kde a za kolik ??

Goto down 
+3
Louža
Dzik
casualman
7 posters
AutorZpráva
casualman

casualman


Poeet p?íspivku : 43
Age : 36
Registration date : 13. 01. 09

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 10:48 pm

Nevíte kde levně sehnat ?Nenakupuje někdo přes ebay ?Já sem na tohle uplně marnej totiž Smile
Návrat nahoru Goto down
Dzik
Admin
Dzik


Poeet p?íspivku : 201
Age : 32
Registration date : 27. 08. 08

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 11:13 pm

ebay ani naky jiny internetovy prodeje mi moc nerikaj farao
Návrat nahoru Goto down
https://whufc.forumczech.com
Louža

Louža


Poeet p?íspivku : 185
Age : 36
Registration date : 29. 09. 08

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 11:17 pm

nu ebay a aukro mi říkaj docela dost ale nejsem tam registrován prý se za to už i platí nu jinak doporučuji si počkat po sezoně na oficial storu WHU jsou dresy za super ceny já si ho osobně přivezl z Upton Parku z jejich obchodu a musím říct super tam měli věcí že mě popadl amok zkoupit vše Very Happy:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.whufc.cz
casualman

casualman


Poeet p?íspivku : 43
Age : 36
Registration date : 13. 01. 09

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 11:29 pm

já bych právě rád sehnal dres když je ještě sponzoroval Dr.Martens , ten vypadal podle mě ze všech nejlíp Smile jinak kdybyste měli možnost lacino sehnat jakejkoliv ve velikosti M dejte vědět Cool
Návrat nahoru Goto down
Louža

Louža


Poeet p?íspivku : 185
Age : 36
Registration date : 29. 09. 08

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 2:23 pm

ty se daj také sehnat měl jsem někde link na anglický obchod kde je prodávali ale nevím kde ho teď mám až najdu nechám ti ho tu a budeš se moct kouknout a vybrat si měli jich tam požehnaně
Návrat nahoru Goto down
http://www.whufc.cz
Dave

Dave


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 07. 10. 08

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 11:44 pm

To casualman-Máš pěknej ban...myslim to madness fan a ty další kdyžtak mi sendni link kde se to dá nechat udělat dík
Návrat nahoru Goto down
DeanAshton

DeanAshton


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 09. 04. 09

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 8:07 pm

Vie niekto poradit kde sa da na Slovensku kupit nejaky suvenir WHU ? hmmm ?
dik
Návrat nahoru Goto down
josh




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 10. 04. 09

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 9:51 am

ja sa tiez po niecom pozeram a najlacnejsie mi to zatial vychadza na www.albionhome.sk , neviem sa rozhodnuuuut.....
Návrat nahoru Goto down
Louža

Louža


Poeet p?íspivku : 185
Age : 36
Registration date : 29. 09. 08

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 6:24 pm

DeanAshton napsal:
Vie niekto poradit kde sa da na Slovensku kupit nejaky suvenir WHU ? hmmm ?
dik

Někde jsme měl odkaz kde se daj sehnat WHU věci je to myslim cz-sk fan shop odkaz bude buď na webu nebo tady Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.whufc.cz
Eddie

Eddie


Poeet p?íspivku : 27
Age : 39
Location : Praha, Újezd nad Lesy
Registration date : 24. 05. 09

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeSun May 24, 2009 11:28 am

Nejlepší je přivézt si věci přímo z fanshopu u stadionu. Když jsem tam byl, dovezl jsem si tři trička, velký hrníček, klíčenku, magnetku, dvds - Legends (Part I., II., III.) a Four-ever West Ham Utd. (záznamy našich úspěšných finálových zápasů).
Návrat nahoru Goto down
Dzik
Admin
Dzik


Poeet p?íspivku : 201
Age : 32
Registration date : 27. 08. 08

Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitimeSun May 24, 2009 11:34 am

Eddie napsal:
Nejlepší je přivézt si věci přímo z fanshopu u stadionu. Když jsem tam byl, dovezl jsem si tři trička, velký hrníček, klíčenku, magnetku, dvds - Legends (Part I., II., III.) a Four-ever West Ham Utd. (záznamy našich úspěšných finálových zápasů).
Jo to verim, mel bych se tam snad o prazdniny dostat na zapas Wink
Návrat nahoru Goto down
https://whufc.forumczech.com
Sponsored content





Dresy WHU - kde a za kolik ?? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dresy WHU - kde a za kolik ??   Dresy WHU - kde a za kolik ?? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dresy WHU - kde a za kolik ??
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České a slovenské fórum o West Hamu United :: O West Hamu :: Fanoušci-
Přejdi na: