České a slovenské fórum o West Hamu United
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
České a slovenské fórum o West Hamu United

Fórum o londýnském fotbalovém klubu West Ham United.
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 v Upton parku

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
bohouszl
Anonymní




v Upton parku Empty
PříspěvekPředmět: v Upton parku   v Upton parku Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 8:12 pm

Ahoj,jsem rád,že jsem našel ty správné stránky a mohu přispívat do fora.West ham utd. fandím už hodnou řádku let,ale teprve v říjnu loňského roku jsem si konečně prohédl stánek WHU osobně.no je to krásnej pocit,ale bohužel se nehrál zápas,tak jsem aspoň utratil 65 liber ve fanshopu.Šálu s nápisem HAMMERS,trika,hodinky,klíčenky a plno jiných věcí.Nádhera.Až budu doma,mohu sem dát i pár fotografií.Tak se mějte a Hammers 4ever !!!
Návrat nahoru Goto down
Dzik
Admin
Dzik


Poeet p?íspivku : 201
Age : 32
Registration date : 27. 08. 08

v Upton parku Empty
PříspěvekPředmět: Re: v Upton parku   v Upton parku Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 8:15 pm

ahoj, vítej na fóru a stránkách o West Hamu, jj fotky by byly good....
Návrat nahoru Goto down
https://whufc.forumczech.com
Louža

Louža


Poeet p?íspivku : 185
Age : 36
Registration date : 29. 09. 08

v Upton parku Empty
PříspěvekPředmět: Re: v Upton parku   v Upton parku Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 8:24 pm

bohouszl napsal:
Ahoj,jsem rád,že jsem našel ty správné stránky a mohu přispívat do fora.West ham utd. fandím už hodnou řádku let,ale teprve v říjnu loňského roku jsem si konečně prohédl stánek WHU osobně.no je to krásnej pocit,ale bohužel se nehrál zápas,tak jsem aspoň utratil 65 liber ve fanshopu.Šálu s nápisem HAMMERS,trika,hodinky,klíčenky a plno jiných věcí.Nádhera.Až budu doma,mohu sem dát i pár fotografií.Tak se mějte a Hammers 4ever !!!

fotky budou super jelikož již dlouho dobu plánuji udělat sekci od našich fans kde budou vaše fotky z Upton Parku a návštěv stánku Hammers a samozžřejmě i utkání
Návrat nahoru Goto down
http://www.whufc.cz
Sponsored content





v Upton parku Empty
PříspěvekPředmět: Re: v Upton parku   v Upton parku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
v Upton parku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Upton Park

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
České a slovenské fórum o West Hamu United :: Ostatní diskuse :: Představte se-
Přejdi na: